+38 (068) 160-40-40
Телефон

Гарантії

Магазин чохлів Fcase.com.ua надає гарантії високої якості товару, справності та працездатності на момент продажу. Ми старанно стежимо за всіма етапами виготовлення, пакування та доставки Ваших замовлень, однак, отримавши товар на пошті, перш за все, перевірте його на відповідність замовлення і відсутність механічних дефектів. У разі виникнення непорозумінь, зв'яжіться з нами. Наш менеджер зв'яжеться з вами в найкоротший термін і допоможе вирішити виниклі питання.


Ми зробимо обмін або повернення купленого Вами товару за умови, що помилка сталася з вини магазину. Якщо ж Ви отримали товар з браком, обмін або повернення також можливий, за умови пред'явлення фотографії товару, де видно дефект. У разі помилки з вини покупця повернення не провадиться. Обмін допускається тільки при оплаті зворотній доставки покупцем.


Повернення проводиться протягом 14 днів, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України", упаковку і товарний вигляд повинні бути збережені. Всі витрати на доставку товарів оплачує покупець.