+38 (068) 160-40-40
Телефон

Способи друку на чохлах

Сьогодні існує кілька основних способів перенесення зображення на чохол для мобільного телефону. Давайте розберемося, який із способів краще і більше підійде Вам при замовленні послуги друку на чохлі.

Друк методом 3D

Друк здійснюється на пластикових заготовках. Головна "фішка" такого методу друку полягає в тому, що зображення переноситься на задню і бічні грані чохла. Таким чином, зображення буде "обволікати" весь чохол. Завдяки особливій технології друку (сублімаційний термоперенос) фарба переходить вглиб поверхні чохла. Такі чохли мають високу якість і прослужать вам не один рік. Так як матеріал чохла - пластик, аксесуар буде захищати задню і бічні грані пристрою.

Термін виготовлення 3D-чохлів - 1 робочий день.

Пример 3d печати на чехле Пример 3d печати на чехлеПример 3d печати на чехле


УФ-друк

Головною перевагою УФ-друку є можливість прямого друку по практично будь-якій поверхні. Таким чином, УФ-друк покриває широкий спектр моделей телефонів від самих різних виробників. Зображення переноситься тільки на задню грань силіконового прозорого чохла. При цьому, можлива як повна, так і часткова друк зображенням задньої грані. Не дивлячись на те, що в УФ-друку фарби наносяться на поверхню чохла, зображення відмінно тримається на чохлі. Також, за додаткову оплату (30 грн) можливе нанесення додаткового шару лаку поверх надрукованій картинки.

Термін виготовлення УФ-чохлів: 1-3 робочих дні.

Пример 3d печати на чехлеПример 3d печати на чехле Пример 3d печати на чехле


До конструктора чохлів