+38 (068) 160-40-40
Телефон

Угода користувача

1. Загальні положення.

1.1. Цей документ є Угодою і містить всі істотні умови організації купівлі (далі іменується як Замовлення) фізичними особами (іменуються Покупцями) дистанційним способом через інтернет-магазин чохлів для мобільних телефонів https://fcase.com.ua (далі іменуються Сайт) у адміністрації Сайту (далі як Продавець).

1.2. Факт оформлення Замовлення Покупцями на пропонований товар на ресурсі https://fcase.com.ua є автоматичним згодою з даними Угодою.

1.3. Перед оформленням Замовлення Покупець зобов'язаний повністю ознайомитися з цим Угодою до моменту вчинення Замовлення. Оформлення Замовлення Покупцем на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Покупцем цієї Угоди користувача.


2. Терміни та визначення.

2.1. «Товар» - перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині.

2.2. «Каталог» - інформація про товари, розміщених в інтернет-магазині.

2.3. «Замовлення» - рішення покупця придбати товар, оформлене в інтернет-магазині належним чином.

2.4. «Інтернет-магазин» - сайт продавця, призначений для укладання договорів купівлі-продажу в дистанційний спосіб.

2.5. «Покупець» - фізична або юридична особа, яка прийняла рішення про покупку в інтернет-магазині пропонованого товару згідно з умовами Угоди користувача.

2.6. «Користувач» - всі відвідувачі сайту, хоча б один раз відвідували його. Це поняття включає в себе так само і більш конкретне формулювання «Покупець» з тією різницею, що Покупець не тільки відвідував Сайт, а й оформляв Замовлення.

2.7. «Продавець» - адміністрація інтернет-магазину https://fcase.com.ua.


3. Порядок використання Сайту.

3.1. https://fcase.com.ua дозволяє переглядати і завантажувати інформацію з Сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати або копіювати матеріали сайту, поширюючи інформацію в комерційних цілях.

3.2. При оформленні Замовлення Покупець погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе, своїх контактних даних та про подробиці свого виїзду.

3.3. Відомості на Сайті https://fcase.com.ua мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення користувачів Сайту.

3.4. Користувачі Сайту мають право на звернення до Продавця з питаннями, пропозиціями чи претензіями по роботі Сайту. Користувачі Сайту несуть відповідальність за те, що їх звернення несе законний характер, не є загрозливим, що не порушує авторські права і повністю відповідає чинному законодавству України.

3.5. Продавець зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Покупець надає добровільно при оформленні Замовлення.

3.6. Продавець докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність на Сайті інформації.


4. Порядок дії Угоди.

4.1. Справжнє Угода є договором між Продавцем і Користувачами (включаючи Покупців) Сайту. Продавець залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нове без повідомлення Покупців і користувачів Сайту. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті в розділі Угода.

4.2. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Продавця, включаючи фотографії каталогу, логотипи, дизайн, описи, статті, а також іншу інформацію. Всі виключні майнові авторські права на Сайт належать Продавцю.

4.3. Дане Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.


5. Предмет Угоди користувача

5.1. Продавець зобов'язується виготовити чохол для мобільного телефону в відповідно до індивідуального замовлення Покупця Сайту.

5.2. Продавець зобов'язується передати у власність Покупцю Товар, а Покупець зобов'язується прийняти та оплатити Товар згідно з чинним Угоді користувача.

5.3. Справжнє Угода регулює процес купівлі-продажу в інтернет-магазині https://fcase.com.ua в тому числі:

а) добровільний вибір Покупцем Товарів по Каталогу;

б) самостійне оформлення Покупцем Замовлення в інтернет-магазині;

в) оплату Покупцем Замовлення, оформленого в інтернет-магазині;

г) виконання та передачу Замовлення Покупцю у власність.


6. Порядок оформлення Замовлення.

6.1. Покупець самостійно оформляє Замовлення в інтернет-магазині https://fcase.com.ua, згідно інтерфейсу оформлення Замовлення представленого на Сайті.

6.2. Продавець зв'язується з Покупцем після отримання інформації про замовленні для уточнення деталей і тільки після цього Замовлення запускається у виробництво.

6.3. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що призвела до неможливості належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

6.4. При замовленні товару в нічний або неробочий час, в тому числі в вихідний або святковий день Замовлення вважається отриманим о 10 годині ранку наступного робочого дня.

6.5. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупець отримує на e-mail письмове повідомлення про зроблений замовленні Товару. У разі незгоди Покупця з інформацією, вказаною в цьому повідомленні, він зобов'язаний письмово відмовитися від виробленого Замовлення.


7. Вартість і порядок оплати Замовлення.

7.1. Покупець оплачує Замовлення будь-яким зручним йому способом, запропонованим інтернет-магазином в розділі Доставка і оплата.

7.2. У разі оплати Замовлення готівковими коштами при одержанні, Покупець оплачує замовлення в момент передачі Товару.

7.3. Покупець несе витрати по оплаті комісійної винагороди згідно з тарифами який спеціалізується ресурсу за переклад оплати на користь Продавця. Товар вважається оплаченим з моменту фактичного надходження грошових коштів на рахунок Продавця.

7.4. Ціна товару вказується в каталозі. Що стосується неправильного вказівки ціни замовленого покупцем Товару, Продавець із першою нагодою інформує про це Покупця для підтвердження або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем Замовлення вважається анульованим. Якщо Замовлення було оплачено, Продавець повертає Покупцеві сплачену за Замовлення суму.

7.5. Ціна Товару в Каталозі може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку, при цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.


8. Доставка замовлення.

8.1. Доставка Товару Покупцю регламентується згідно з розділом сайту Доставка і оплата.

8.2. Загальний термін доставки товару складається з терміну обробки Замовлення, терміну виробництва Замовлення і терміну доставки. Термін обробки Замовлення - до одного робочого дня. Термін виробництва Замовлення - від одного до п'яти робочих днів. Термін доставки Замовлення зазначений в інтернет-магазині орієнтовно і залежить від обраного способу доставки та географічного розташування Покупця.

8.3. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра виконати прийняття замовленого Товару за кількістю, якістю, і комплектації.


9. Порядок повернення товару.

9.1. Покупець має право відмовитися від товару належної якості після його отримання протягом 14 днів. Повернення товару належної якості можливий у тому випадку, якщо товарний вигляд зберігся в цілості й схоронності.

9.2. При отриманні Товару неналежної якості Покупець має право вимагати заміни неякісного Товару на якісний. Продавець, у разі обгрунтованих претензій на якість Товару, задовольняє вимогу Покупця протягом десяти днів від дати пред'явлення Покупцем письмової претензії і електронних фотографій із зображенням недоліків Товару по електронній пошті info@fcase.com.ua. Претензії необхідно пред'явити не пізніше 14 днів після отримання Покупцем Замовлення у власність.

9.3. Підставою для повернення Товару може стати відсутність повної комплектації Замовлення, разюча відмінність квітів Товару від заявлених на Сайті, неправильний розмір замовленого Товару.

9.4. При відмові Покупця від Товару належної якості Продавець компенсує йому грошову суму, сплачену за Товар, за вирахуванням суми витрат, пов'язаних з доставкою Товару Покупцю і вивезенням Товару від Покупця для доставки Продавцю.

9.5. При відмові Покупця від Товару неналежної якості Продавець компенсує йому грошову суму, сплачену за Товар, включаючи суму доставки Товару Покупцю і від Покупця Продавцю при поверненні.


10. Відповідальність сторін

10.1. Продавець не несе ніякої матеріальної відповідальності, що виходить за рамки сум, отриманих від Покупців в якості оплати за наданий Товар та послуги.

10.2. У разі неможливості виконання прийнятих на себе зобов'язань, включаючи технічний збій в роботі сайту, форс-мажори (стихійні лиха, погодні умови, військові дії, страйки і т.п.) Продавець несе відповідальність в межах сум, отриманих від Покупців в якості оплати за товар.

10.3. Продавець не несе ніякої відповідальності за зрив термінів доставки спеціалізуються на доставці вантажів компаніями.

10.4. Продавець не несе ніякої відповідальності у випадку настання форс-мажорних обставин.


11. Замовлення вважається виконаним:

а) в момент фактичної передачі Товару Покупцю або іншій особі, яка перебувала в момент доставки за адресою, вказаною в замовленні і оплатила Товар при доставці Товару кур'єром Продавця;

б) в момент передачі Товару Покупцю організацією, що здійснює доставку Товару.


12. Відповідальність сторін.

12.1. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення розбіжностей виключно шляхом переговорів.